СТАНІСЛАВ ВОЙТОВИЧ
ЗАСНОВНИК ТА ПРЕЗИДЕНТ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ТЕРРА ФУД»

Станіслав Андрійович Войтович – засновник і Президент Групи компаній «ТЕРРА ФУД». За видатні заслуги в розвитку агропромислового комплексу України, особистий внесок у підвищення обсягів виробництва та переробки сільськогосподарської продукції на основі запровадження прогресивних технологій у 2009 році Указом Президента України Станіславу Войтовичу присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави.

Станіслав Войтович також є Заслуженим працівником сільського господарства України (Указ Президента України, 2006 рік), переможцем у номінації «Аграрій року» XI загальнонаціональної програми «Людина року» (2006 рік) і Почесним громадянином міста Тульчин (рішення Тульчинської міської ради, 2011 рік). Нагороджений орденом УПЦ Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня та медаллю «За жертовність і любов до України» (2016 рік).

Історія «ТЕРРА ФУД» бере відлік з 1999 року, коли Станіслав Войтович починає створення вертикально інтегрованого холдингу з придбання Тульчинського маслосирзаводу. У 2001 році до нього приєднується Вапнярський молокозавод. З 2004 року Група починає роботу в аграрному бізнесі з заснування Агрокомплексу «Зелена долина», до якого входить цукровий завод «Томашпіль-цукор» поряд із іншими підприємствами сільськогосподарської та переробної галузі. З 2003 по 2005 рр. було придбано Крижопільський сирзавод та Тульчинський м’ясокомбінат.

З 2006 по 2009 рр. до складу Групи входять Могилів-Подільський молокозавод, а в 2013 році – Рожищенський сирзавод, одне з найбільших молокопереробних підприємств західної України.

На сьогоднішній день Група компаній «ТЕРРА ФУД» під керуванням Станіслава Войтовича – один з ключових гравців продовольчого ринку України, абсолютний національний лідер з виробництва та експорту рослинно-вершкових сумішей, № 1 з виробництва та продажів вершкового масла, а також лідер сирного ринку України по продажу та один з ТОП-3 виробників сиру. Компанія активно розвивається і з упевненістю дивиться в майбутнє.