Бізнес-напрямок «Продукція з незбираного молока» Групи компаній «ТЕРРА ФУД» представлений Білоцерківським молочним комбінатом (БМК) – найновітнішим молочним підприємством у Східній Європі, побудованим відповідно до вимог Міжнародної молочної федерації та директив Європейського Союзу. Загальні інвестиції у будівництво та обладнання комбінату склали 32 млн доларів.

 

На БМК вперше в Україні розпочався випуск молочних продуктів преміального сегменту під ТМ Premialle. Підприємство – єдиний виробник молочних сумішей для коктейлів і морозива компанії МакДональдз в Україні, Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії.

  

На підприємстві впроваджені стандарти НАССР, ISO 9001 та ISO 22000, згідно з якими контролюється якість та безпечність продукції.

  

БМК по праву вважається еталонним молочним підприємством України та Східної Європи в цілому. Тільки протягом 2012 року переконатися в цьому мали нагоду офіційні урядові делегації та представники ділових кіл як України, так і далекого зарубіжжя – Ірану, Нідерландів, Китаю, Японії та інших країн. Фахівці комбінату регулярно проводять екскурсії для студентів спеціалізованих ВНЗ, під час яких детально розповідають про найновіші підходи до створення традиційно натуральних та смачних молочних продуктів.

   

Виробничі потужності:

 

  • переробка молока – 250 тонн на добу
  • виробництво продукції з незбираного молока – 60,2 тис. тонн на рік
  • виробництво м'якого сиру – 2,9 тис. тонн на рік

 

Сайт Білоцерківського молочного комбінату: bmk.com.ua