Качество продукции «Белоцерковского молочного комбината» подтверждено «Всеукраинской ассоциацией по вопросам защиты прав потребителей»

10.12.2015
«Білоцерківський молочний комбінат» групи компаній «ТЕРРА ФУД» отримав знак якості «Споживча довіра» за підсумками незалежного тестування Громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра». Знак є підтвердженням високого стандарту якості, безпеки, екологічності продукції та виробництва.

У листопаді 2015 року представники «Всеукраїнської асоціації з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» та Fortius Quality Group відвідали «Білоцерківський молочний комбінат» у рамках Всеукраїнської конференції з харчової безпеки. Учасники конференції ознайомились з усіма етапами виробництва – від прийому сирого молока до відвантаження готової продукції, а також на власні очі переконались у відповідності виробництва ключовим міжнародним стандартам управління у сфері якості та безпеки харчових продуктів. «Білоцерківський молочний комбінат» по праву нагороджено знаком довіри українських споживачів ― «Споживча довіра».

Сьогодні «Білоцерківський молочний комбінат» один з найсучасніших молочних комбінатів у Східній Європі та перший в Україні молочний комбінат який відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу. Комбінат побудовано з нуля 7 років тому. Комбінат виробляє продукцію з незбираного молока під брендами Premialle, «Біла лінія» та «Ферма». У 2009 році комбінат першим в Україні презентував молочну продукцію преміального сегменту у скляній упаковці під ТМ Premialle, під цією ж маркою запустив виробництво першого українського сиру фета.

На «Білоцерківському молочному комбінаті» успішно впровадженні міжнародні системи управління якістю ISO 9001, ISO 1400, ISO 14001, ISO 22000, HALAL и KOSHER, а також новітнє технологічне обладнання від провідних світових виробників: TetraPak, GEA, SPX. Закритий процес виробництва повністю виключає контакт працівників з продуктом. «Білоцерківський молочний комбінат» заслужено вважається еталонним молокопереробним підприємством України.

Щорічно на «Білоцерківському молочному комбінаті» проводяться SQMS-аудити на відповідність вимогам системи управління якістю постачальників компанії МакДональдз (McDonald`s Supplier Quality Management System Guideline). Більше 7 років «Білоцерківський молочний комбінат» є єдиним постачальником молочних сумішей для морозива та коктейлів МакДональдз в Україні, Молдові, Азербайджані та Грузії. Зараз підприємство виробляє до 4 000 тон молочних сумішей в рік, з яких у МакДональдз виготовляють такі знайомі МакСанді®, МакФлурі®, МакШейк® та морозиво «Ріжок». Щорічно молочні суміші для морозива та коктейлів «Білоцерківського молочного комбінату» отримують одні з найвищих оцінок від експертів Європейського центру якості МакДональдз у Мюнхені (Германія).

«Основною метою Асоціації є захист інтересів споживачів України. Продукцію «Білоцерківського молочного комбінату» ми перевіряємо вже протягом двох років, і можемо з впевненістю сказати, що жодного разу за ці роки у нас не було претензій до якості продукції. Ми з радістю вручаємо цей знак якості та з усією відповідальністю рекомендуємо продукцію комбінату споживачам України», ― відмітила під час урочистого вручення знака Кравченко Ірина Миколаївна, почесний член правління Громадської організації «Всеукраїнської асоціації з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра», а на даний час генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія».

Нагадаємо, що на початку 2015 року вся продукція ТМ «Біла лінія», виробництва «Білоцерківського молочного комбінату», однією з перших в Україні отримала «Добрий знак», пройшовши ретельні перевірки у лабораторіях Європи та підтвердивши відповідність високим європейським стандартам якості та безпеки. У рамках аудиту європейські спеціалісти перевіряли усі аспекти виробництва: розпочинаючи від сировини, з якої виробляється продукт, закінчуючи компетентністю персоналу.