Компанія «ТЕРРА ФУД» представила нові йогурти ТМ «Біла лінія» та ТМ «Ферма» на «АГРО-2016»

10.06.2016
Компанія «ТЕРРА ФУД» взяла участь у XXVIII Міжнародній виставці «АГРО-2016», представивши вісім нових йогуртів ТМ «Біла лінія» і ТМ «Ферма» з мюслі, злаками та фруктами. Відвідувачі стенду компанії отримали важливу інформацію про здоровий образ життя та продегустували новинки улюблених молочних брендів. Особливе захоплення відвідувачів викликали фруктові йогурти з мюслі та злаками.

Нові нежирні йогурти ТМ «Біла лінія» представлено з трьома смачними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага та мюслі-інжир. Йогурти ТМ «Ферма» відтепер мають п’ять варіантів наповнювачів з соковитими фруктами та корисними злаками: полуниця, персик, злаки, злаки-малина та злаки-яблуко. Йогурти виготовлено з натурального молока без консервантів, штучних барвників та рослинних жирів. Зручна сімейна пляшка 900 грам дозволить ласувати йогуртами як дома так і на пікніку 

Цього року XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016» проходить з 8 по 11 червня 2016 в «Експоцентрі України» (ВДНГ) у Києві. За підрахунками організаторів, в «АГРО-2016» приймають участь більш ніж 1200 компаній та організацій з 15 країн ― це найбільша агропромислова виставка Східної Європи.

Йогурти від ТМ «Біла лінія» та ТМ «Ферма» виробляються на сучасному молочному підприємстві ― «Білоцерківському молочному комбінаті». На комбінаті впроваджена система управління підприємством (ІСУП) на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість та безпеку молочних продуктів.