Молочна компанія «ТЕРРА ФУД» розширює горизонти експорту

13.11.2015
Компанія «ТЕРРА ФУД» за 10 місяців 2015 року збільшила на 10 нових країн свій експортний портфель. Сьогодні компанія експортує продукцію більш ніж до 40 країн світу. Серед яких: Китай, Грузія, Йорданія, США, Сінгапур, Єгипет, Кувейт, ОАЕ, Казахстан, Північна Корея, Молдова, Сенегал та інші.

Завдяки високій якості продукції, сучасним технологіям та багаторічному досвіду виробництва молочних продуктів, продукцію «ТЕРРА ФУД» з кожним роком все більше знають та з задоволенням купують люди у різних країнах світу. Компанія експортує українські молочні продукти власного виробництва, адаптовані під локальні ринки. Популярністю користуються суміші із вершкового та рослинного масел, рослинно-вершкові пасти, UHT молоко, наливні та плавлені сири TM Ferma, тверді сири, м’який сир Фета ТМ Premialle, суха демініралізована сироватка та інші молочні продукти.

На підприємствах «ТЕРРА ФУД» впроваджені міжнародні системи управління якістю ISO 9001:2008, ISO 22000:2005, ISO 14001:2004, НАССР та HALAL. Компанія є постійним учасником ключових галузевих виставок по всьому світу, таких як: Jordan Food Exhibition, Africa’s Big Seven, WorldFood та інші.

За підсумками першого півріччя 2015 року, «ТЕРРА ФУД» ― №1 з виробництва молочної продукції в Україні. Абсолютний лідер з виробництва та продажу фасованого вершкового масла, лідер з виробництва рослинно-вершкових сумішей та лідер у сегменті преміальної молочної продукції в Україні. Компанія входить до ТОП-20 виробників рослинно-вершкових сумішей у світі.