Голова Київської обласної державної адміністрації відвідав «Білоцерківський молочний комбінат»

02.03.2016
У лютому 2016 року Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, під час робочого візиту до Білоцерківського району, відвідав одне з найновітніших молочних підприємств України ― «Білоцерківський молочний комбінат». 

Максим Мельничук разом з головою Білоцерківської районної адміністрації Вадимом Маршалоком та міським головою Геннадієм Диким особисто ознайомилися з усіма процесами виробництва на комбінаті, обговорили плани по розвитку та виходу на європейський ринок. 

«Ми переконалися у тому, що підприємство одне з найкращих на Київщині. Це підтверджує і той факт, що продукція експортується за кордон. Більше того, у непростий час в економічному відношенні підприємство нарощує потужності та вже найближчим часом планує вийти на європейський ринок», ― підкреслив Голова Київської обласної державної адміністрації.

Сьогодні «Білоцерківський молочний комбінат» один з найсучасніших молочних комбінатів у Східній Європі та перший в Україні молочний комбінат, який відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу. Комбінат випускає продукцію з незбираного молока під брендами Premialle, «Ферма» та «Біла лінія». У 2009 році комбінат першим в Україні презентував молочну продукцію преміального сегменту у скляній упаковці під ТМ Premialle, під цією ж маркою запустив виробництво першого українського сиру фета. 

На «Білоцерківському молочному комбінаті» успішно впровадженні міжнародні системи управління якістю ISO 9001, ISO 1400, ISO 14001, ISO 22000, HALAL и KOSHER, а також новітнє технологічне обладнання від провідних світових виробників: TetraPak, GEA, SPX. Закритий процес виробництва повністю виключає контакт працівників з продуктом. «Білоцерківський молочний комбінат» заслужено вважається еталонним молокопереробним підприємством України.

Щорічно на «Білоцерківському молочному комбінаті» проводяться SQMS-аудити на відповідність вимогам системи управління якістю постачальників компанії МакДональдз (McDonald`s Supplier Quality Management System Guideline). Більше 7 років «Білоцерківський молочний комбінат» є єдиним постачальником молочних сумішей для морозива та коктейлів МакДональдз в Україні, Молдові, Азербайджані та Грузії. Зараз підприємство виробляє до 4 000 тон молочних сумішей в рік, з яких у МакДональдз виготовляють такі знайомі МакСанді®, МакФлурі®, МакШейк® та морозиво «Ріжок». Щорічно молочні суміші для морозива та коктейлів «Білоцерківського молочного комбінату» отримують одні з найвищих оцінок від експертів Європейського центру якості МакДональдз у Мюнхені (Германія).

Нагадаємо, що на початку 2015 року вся продукція ТМ «Біла лінія», виробництва «Білоцерківського молочного комбінату», однією з перших в Україні отримала «Добрий знак», пройшовши ретельні перевірки у лабораторіях Європи та підтвердивши відповідність високим європейським стандартам якості та безпеки. У рамках аудиту європейські спеціалісти перевіряли усі аспекти виробництва: розпочинаючи від сировини, з якої виробляється продукт, закінчуючи компетентністю персоналу.