Молочні суміші для МакДональдз виробництва «ТЕРРА ФУД» — сьомий рік поспіль визнаються одними з кращих в Європі

14.09.2015
26-27 серпня 2015 року в Мюнхені 15 кращих європейських виробників молочних сумішей МакДональдз представили свої продукти для щорічної оцінки дегустаційної комісії Європейського центру якості МакДональдз. Традиційно молочні суміші оцінювали по ряду параметрів: колір, смак, запах, консистенція. За результатами незалежної «сліпої» дегустації, молочні суміші «Білоцерківського молочного комбінату» (БМК) компанії «ТЕРРА ФУД» отримали високі оцінки і були визнані одними з кращих в Європі. Молочна суміш для морозива, яке продається в МакДональдз, отримала 93 бали, а суміш для МакШейку® — 97 зі 100 можливих балів.

З 2009 року «Білоцерківський молочний комбінат» є єдиним постачальником молочних сумішей для виробництва морозива і молочних коктейлів в мережі ресторанів МакДональдз в Україні. Сьомий рік підприємство набирає одні з найвищих балів на щорічному аудиті незалежною європейською аудиторською компанією на відповідність вимогам системи якості та харчової безпеки для постачальників МакДональдз (McDonald's Supplier Quality Management System Guideline). Міжнародні дегустаційні комісії, які два рази на рік проводяться Європейським центром якості МакДональдз, підтверджують відмінні органолептичні показники, використання виключно натурального молока від провідних фермерських господарств України, високу якість пакувальних матеріалів молочних сумішей «Білоцерківського молочного комбінату».

«Протягом семи років «Білоцерківський молочний комбінат» компанії «ТЕРРА ФУД» виробляє одні з кращих в Європі молочні суміші для морозива та шейків світового лідера МакДональдз. Це яскравий приклад, який характеризує «ТЕРРА ФУД», як компанію лідера, що дотримує європейський рівень якості своєї продукції. Секрет якості криється у використанні фермерського молока екстра-класу, інноваційному обладнанні та європейської сертифікації виробництва, яка можлива тільки завдяки щоденній системній роботі кожної служби: від ферми до пакування готової продукції», — коментує Маріанна Глотова, Директор з маркетингу та стратегії Групи компаній «ТЕРРА ФУД».

«МакДональдз в Україні щодня відвідують сотні тисяч відвідувачів, зокрема, й тому, що вони впевнені в якості страв, які ми їм пропонуємо. Наші постачальники проводять контроль якості продукції на кожному етапі виробництва від ферми до закладу МакДональдз. Особливо приємно відзначити, що молочні суміші для морозива МакДональдз «Білоцерківського молочного комбінату» вже вкотре визнають кращими за смаковими характеристиками серед європейських згідно з дослідженнями Європейського центру якості МакДональдз. А наші відвідувачі можуть оцінити якість і смак молочних десертів у будь-який час в найближчому МакДональдз», — зазначила Інна Мчедлешвілі, Директор з постачання МакДональдз в Україні.

«Білоцерківський молочний комбінат» — один з найсучасніших у Східній Європі і перший в Україні комбінат з випуску продукції з незбираного молока, що відповідає нормам Міжнародної молочної федерації та директивам Європейського союзу. БМК — єдиний в Україні молочний комбінат, побудований за роки незалежності України з нуля. Його було спроектовано з урахуванням сучасних стандартів якості, починаючи від вибору місця будівництва до розташування виробничих зон всередині будівлі. Комбінат входить до ТОП-10 вітчизняних виробників продукції з незбираного молока. Для виробництва молочних сумішей компанії «ТЕРРА ФУД» використовуються тільки натуральні та якісні інгредієнти, високоякісні пакувальні матеріали провідних виробників та кращі постачальники молока в Україні.

МакДональдз в Україні є лідером у галузі швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. МакДональдз — один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури понад 220 млн. доларів. Сьогодні в компанії працює більше 7000 людей. Компанія МакДональдз в Україні визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України» у 2010 і 2011 рр. і друге місце в рейтингу «Найкращі роботодавці в Центральній і Східній Європі 2010/2011», яке проводилося компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м Київ).