Місія та цінностіНаша місія


Об'єднавши кращі українські традиції з новітніми технологіями, ми виробляємо широкий асортимент натуральних смачних і безпечних продуктів харчування, які із задоволенням подаємо до столу у власних родинах.Мета


Стати абсолютним лідером українського ринку із виробництва молочної продукції та увійти до ТОП-5 світових лідерів із виробництва рослинно-вершкових сумішей.


Наші цінності


  • Лідерство

Ми йдемо в авангарді ринку, створюємо нові сегменти, розвиваємо інноваційні категорії продуктів. Завдяки досвіду кращих спеціалістів, передовим технологіям та новітньому обладнанню наша продукція користується незмінною любов'ю споживачів і отримує високі оцінки експертів.


  • Орієнтація на споживача

У центрі нашої уваги – смаки та сподівання всіх категорій споживачів. Переваги нашої продукції: найвищі органолептичні показники, багатий асортимент, присутність у всіх цінових категоріях і широка географія продажів.


  • Якість

Продукти «ТЕРРА ФУД» їмо ми самі та наші родини. Ми неухильно дотримуємось високих стандартів якості, щиро любимо свою справу та знаємо, як зберегти та примножити те, що дає природа. Підприємства холдингу мають сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості та безпеки.


  • Корпоративна цілісність

Усі підрозділи Групи об'єднує спільна мета, цінності та правила. Це забезпечує загальний успіх холдингу та ефективність кожного бізнесу. Завдяки орієнтації на результат і постійному обміну досвідом ми створили та розвиваємо злагоджену команду справжніх професіоналів.