Руслан Михайлович Остропольський
Генеральний директор Тульчинського м'ясокомбінату
 

Очолює ТОВ «Тульчинм’ясо» у складі групи компаній «ТЕРРА ФУД» з липня 2008 року.


До призначення обіймав посаду виконавчого директора ТОВ «Тульчинм’ясо».


З вересня 1995 року пройшов усі етапи кар’єрного зростання: від готувача фаршу та майстра ковбасного цеху Івано-Франківського птахокомбінату, готувача фаршу, майстра ковбасного цеху, головного технолога та завідуючого виробництвом ЗАТ «Франко-Крок», директора з виробництва МПЗ «Тернопіль», заступника голови правління з ковбасного виробництва та голови правління ВАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат» до виконавчого директора ТОВ «Тульчинм’ясо».


З 2005 року успішно продовжує кар’єру в ТОВ «Тульчинмясо» на посаді виконавчого директора, а згодом – Генерального  директора комбінату. Під час перебування ним на цих посадах підприємство вийшло на новий рівень завдяки оснащенню високоефективним обладнанням і впровадженню нових технологій випуску м’яса, м’ясопродуктів та ковбасних виробів.


Нагороджений низкою державних відзнак та дипломів. У 2013 році отримав від Вінницької ОДА почесне звання «Людина року» в номінації «Роботодавець».


Під керівництвом пана Остропольського ТОВ «Тульчинм’ясо» за декілька років виросло з регіонального представника в національного виробника. Продукція компанії представлена чотирма торговими марками – «Тульчин», «М’ясна країна», «Хмизок», «Саляміні».


В 1995 році закінчив Івано-Франківський комерційний коледж за спеціальністю «Технологія м’ясних та птахопродуктів», а в 2003 році – Прикарпатський університет ім. В.Стефаника за спеціальністю «Облік і аудит».