Анатолій Анатолійович Дроздов
Директор з розробки та розвитку Групи компаній «ТЕРРА ФУД»
 
20 квітня 2015 року Анатолія Дроздова призначено на посаду Директора з розробки та розвитку Групи компаній «ТЕРРА ФУД». У компанії Анатолій очолює напрямок розробки та впровадження нових видів продукції та технологій її виробництва.
 
До «ТЕРРА ФУД» Анатолій працював у компанії «Даніско». За 10 років у компанії він пройшов шлях з менеджера з продажів до директора «Даніско Україна». Пізніше Анатолій очолив діяльність компанії у всій Східній Європі. У компанії Анатолій Дроздов реалізував велику кількість інноваційних проектів у масложировій, кондитерській та молочній індустріях, які забезпечили домінування компанії «Даніско» на ринку інгредієнтів у Східній Європі.
 
З 1999 по 2005 рік Анатолій пропрацював на «Запорізькому масложиркомбінаті», де відповідав за розвиток та повну реконструкцію підприємства на позиціях Начальника виробництва та Начальника відділу розвитку підприємства.  Під його керівництвом було розширено товарний асортимент у 10 разів, а обсяги виробництва збільшилися втричі.
 
З 1996 по 2000 рік Анатолій Дроздов займав посаду наукового співробітника «Харківського державного політехнічного університету».
 
Анатолій має вищу освіту інженера-технолога масложирової промисловості. Окінчив аспірантуру за напрямком «Технології жирів» у «Харківському державному політехнічному університеті».