Роль у житті суспільства


Група компаній «ТЕРРА ФУД» усвідомлює свою соціальну місію та сприяє розвитку суспільства:    

  • випускає широкий асортимент натуральної якісної та безпечної продукції; 

  • створює робочі місця; 

  • піклується про професійний розвиток працівників; 

  • дбайливо ставиться до довкілля; 
  • відіграє активну роль у соціальному, суспільному та духовному житті громаду регіонах, де розташовані підприємства Групи;
  • розвиває вітчизняний продовольчий ринок і сільське господарство; 
  • зміцнює репутацію України, як гідного гравця світового ринку продуктів харчування.

 

У Групі компаній «ТЕРРА ФУД» ми переконані, що ведення сільського господарства та виробництво продуктів харчування вимагають ґрунтовного підходу. Підприємства, що входять до холдингу, сертифіковані на відповідність національним і міжнародним стандартам якості. Група постійно інвестує в модернізацію виробничих потужностей, освоєння сучасних видів продукції та професійний розвиток своїх працівників. З 2012 року «ТЕРРА ФУД» виступає партнером Всеукраїнського проекту «Ялюблю молоко», мета якого – популяризувати цей корисний та смачний напій у суспільстві. 


Ми надаємо матеріальну підтримку навчальним та медичним закладам, дітям-інвалідам та сиротам, місцевим громадам, допомагаємо у будівництві та благоустрої храмів. 


Група і надалі має намір брати активну участь в житті суспільства, ділитися накопиченим досвідом, а також сприяти якісному розвитку ринку продуктів харчування та агропромислового комплексу України.

 

  

Читайте також: С.А.Войтович: «Підтримуюпроекти, які допомагають розкрити світу культуру, духовність та інтелектуальнийпотенціал нашого народу».
Церква св. Миколая в с. Паланка (Вінницька обл.) побудована на пожертви Групи компаній «ТЕРРА ФУД»